Bazén vírivý nafukovací Pure Spa - Bubble HWS

Bazén vírivý nafukovací Pure Spa - Bubble HWS

Dostupnosť Na dotaz
Výrobca Marimex
489,99 408,33 € bez DPH

Vírivá vaňa PureSpa poskytuje dokonalú relaxáciu ihneď po stlačení jediného tlačidla.Priestorovo je riešená až pre štyri osoby. Intuitívny ovládací panel aktivuje 120 vysoko výkonných bublinkových trysiek, ktoré masážou povzbudí každý sval.


Integrovaný vykurovací systém umožňuje upraviť teplotu vody podľa momentálnej nálady. PureSpa vyžaduje jednoduchú a rýchlu údržbu. PureSpa umožňuje dokonale relaxovať v každom ročnom období. Vaňa je vyrobená z vysoko kvalitného laminovaného PVC s klasickým krémovým vzorom.


Jej dizajn ocenia všetci obdivovatelia dokonalých kriviek. Uvoľňujúci perličkovou terapiu s nezávislým ohrevom ocení rodina i priatelia. Unikátny systém HWT (Hard water Treatment System) zmäkčuje vodu, ktorá je tak príjemnejšie a šetrnejšie k vašej pokožke.


Elektronická jednotka vytvára striedavé magnetické pole, ktoré vytvára elektrické pole vo vode a zabraňuje tak vzniku vodného kameňa v hadiciach.
Vďaka samoinstalačnímu mechanizmu je inštalácia vírivej vane rýchla a jednoduchá. PureSpa stačí zapojiť do zásuvky a sama sa behom okamihu nafúkne.

Technické údaje

Neviete si rady?

My vám poradíme

v našej poradni

po telefóne

+421 948 15 15 69

alebo nám napíšte

info@dovody.sk

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Další informace